Polska wersja
 English version
Czwartek, 26 kwietnia 2018r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
GRAWEROWANIE LASEROWE

Laserowa obróbka powierzchni pozwala uzyskać unikalne efekty. Grawerowanie laserem nawet skomplikowanych wzorów trwa względnie krótko. Mała średnica wiązki laserowej zapewnia precyzyjne odwzorowanie wykonanego projektu. Różnorodność materiałów możliwych do obróbki tą techniką daje dużo swobody w projektowaniu artykułów reklamowych.

Cięcie laserowe zapewnia najwyższą prędkość obróbki spośród wszystkich obecnie znanych i dostępnych metod na rynku, przez co uzyskuje się większą produktywność i wydajność w odniesieniu do konwencjonalnych technologii, a w związku z tym niższy koszt wykonania usługi. Cięcie laserowe jest technologią nie wymagającą stosowania dodatkowej obróbki po wycięciu elementu, gdyż krawędzie materiału, w większości przypadków, są czyste oraz gładkie.

INFORMACJE O GRAWEROWANIU
MATERIAŁY NA KTÓRYCH GRAWERUJEMY


Pudełko drewniane Nagrody, dyplomy
Zapalniczka grawerowana Tabliczki znamionowe
Numerki do szatni Identyfikatory
Grawerowany dyplom z kryształu Tabliczki, nagrody
Tabliczki, nagrody Artykuły reklamowe

Znakowanie przy użyciu lasera jest szybkie, co zapewnia wyższą produktywność w porównaniu z systemami konwencjonalnymi. Jest także precyzyjne i czyste, co daje najwyższej jakości rezultaty nawet dla bardzo drobnych detali, znaków graficznych, czy tekstów. Znakowanie laserowe jest trwalsze od metod tradycyjnych.

Sterowana elektronicznie energia w postaci wiązki laserowej umożliwia, poprzez zastosowanie wielu kombinacji parametrów, znakowanie różnorodnych materiałów, np. laminatów grawerskich, aluminium, tworzyw sztucznych, skór oraz wielu innych materiałów. Znakowanie laserowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród firm z branży przemysłowej, firm medycznych, banków, zakładów poligraficznych, firm reklamowych, a także wszelkich innych posiadających zapotrzebowanie na tego typu usługi.

Fiber Laser CO2 Laser


Sklepy partnerskie:
Grawerujemy.eu - Grawerowanie laserem.
KrysztaloweUpominki.pl - Kryształowe prezenty na każdą okazję, z grawerowaną dedykacją i zdjęciem.
UnikalnyPrezent.pl - Grawerowane prezenty na każdą okazję, z dedykacją, ze zdjęciem.
Nasze aukcje na Allegro

Dołącz do nas:
www.laminex.eu | www.sklep.laminex.eu | www.unikalnyprezent.pl | www.krysztaloweupominki.pl | www.suchystempel.pl
www.laminex.eu, e-mail: biuro@laminex.eu
ul. Lindleya 14a, tel: 22 622 11 78
ul. Mochnackiego 9/8, tel: 22 823 95 12
Warszawa